13 czerwca 2017

Hala widowiskowo-sportowa

Hala Widowiskowo – Sportowa w Nowem, została oddana do użytku 21 lutego 2014 roku. To największy obiekt tego typu w gminie Nowe, w skład którego wchodzą w pełni wyposażona hala sportowa o powierzchni ponad 1200m2  wraz z trybunami na 212 osób, siłownią, salą ćwiczeń, 3 szatniami wraz prysznicami. Na hali znajduje się pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, piłki siatkowej, koszykówki oraz piłki halowej. Przedzielając halę dwoma kotarami uzyskujemy trzy sektory, na których można prowadzić jednocześnie zajęcia sportowe. Nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt to idealne miejsce dla pasjonatów aktywności fizycznej.

 

Do Państwa dyspozycji mamy halę sportową , siłownię, salę ćwiczeń oraz zewnętrzne boisko. Wszystko wyposażone w nowe urządzenia sportowe. Prowadzimy wynajem hali pod zajęcia sportowe. Karnety na siłownię, sprawiają, że uczestnicy płacą niedrogo za zajęcia w dogodnym dla siebie terminie. Od poniedziałku do soboty można skorzystać bezpłatnie z boiska zewnętrznego.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych zajęć oraz wynajmu hali. Do Państwa dyspozycji jest zarówno hala sportowa jak też sala ćwiczeń oraz siłownia. Polecamy również korzystanie z boiska zewnętrznego.

 

 

 

 

Dane techniczne hali:

sala sportowa o wymiarach 37,25 x 25,87 m (powierzchnia sportowa 20 m x 40 m)
wysokość – 11,7 m
miejsc siedzących na trybunach – 212
siłownia
salka ćwiczeń

Wyposażenie hali m.in.:

kosze najazdowe
kosze stałe mocowane na bocznych ścianach
elektroniczna tablica wyników
słupki i siatki do gry w piłkę siatkową
bramki do gry w piłkę ręczną i piłkę nożną
skocznia do skoków wzwyż
materace, kozły, skrzynie itp.

Boisko zewnętrzne:

boisko o wymiarach 27 m x 13 m
siatki zewnętrzne – piłkochwyty o wyskości 6 m
słupki i siatki do gry w piłkę siatkową i tenisa ziemnego
bramki do gry w piłkę ręczną i piłkę nożną

Kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA z o.o.
Hala Widowiskowo Sportowa
ul. Nowa 2
86 -170 Nowe
tel.   52 331 43 65

Pracownicy:
Andrzej Danielewski – kierownik tel. 510 909 866.
mail: hala@pumnowe.pl

UWAGA MIESZKAŃCY
Pobór wody z hydrantu to kradzież!!!

Zarząd Przedsiębiorstwa Usług Miejskich Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 16.05.2024 roku podczas bieżących prac związanych z obsługą sieci wodociągowej nasi pracownicy ujawnili nielegalny pobór wody z hydrantu. Sprawa została zgłoszona na Policję, która wyjaśnia zaistniałą sytuację.
Przypominamy, że zgodnie z Ustawą z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2023 r. poz. 537, 1688 art. 28 1. Kto bez uprzedniego zawarcia umowy, o której mowa w art. 6 ust. 1, pobiera wodę z urządzeń wodociągowych, podlega karze grzywny do 5000 zł).
Jednocześnie przypominamy, że kradzież wody ma wpływ na wszystkich odbiorców powodując spadek ciśnienia wody w sieci wodociągowej, zerwanie osadów nagromadzonych w przewodach wodociągowych, stanowiących naturalnie wytrącone związki żelaza i manganu co powoduje pogorszenie jakości wody.

Apelujemy – jeśli jesteś świadkiem nielegalnego poboru wody z hydrantu poinformuj nas !!!
Dbajmy wspólnie o naszą wodę!!!

Skip to content