Oferta pracy – Kierownik ekipy remontowo-budowlanej

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK EKIPY REMONTOWO-BUDOWLANEJ

Zadania:
• analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, PFU oraz dokumentacji technicznej),
• sporządzanie kalkulacji ofertowej i kalkulacji roboczych (kosztorysy ofertowe uproszczone i szczegółowe w programie np.: Kobra, Norma),
• wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót,
• opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentacje projektową oraz optymalizacje rozwiązań technicznych,
• analiza i porównywanie ofert podwykonawczych oraz dostawczych, uczestnictwo w negocjacjach cenowych,
• bieżący monitoring kosztów na prowadzonych kontraktach, i ich raportowanie do przełożonego,
• czynne uczestnictwo w fazie projektowej, poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
• wspomaganie kierownictwa prowadzonych budów w zakresie opracowywania kosztorysów, w tym w oparciu o normy i nakłady np.: KNR
• udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
• uczestnictwo w naradach i spotkaniach.

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – kierunek budownictwo lub pokrewne,
• mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu,
• znajomość przepisów prawa dotyczących procesu budowlanego (projekt budowlany, uzyskanie zgody na prowadzenie robót, pozwolenie na użytkowanie),
• znajomość MS Office, MS Project, AutoCad,
• znajomość programu kosztorysowania,
• umiejętność kosztorysowania robót w oparciu o normy i nakłady (np. Kobra, Norma),
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność,
• umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• szkolenia,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego e-mail na adres: kadry@pumnowe.pl do dnia 31 marca 2023 roku.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)