Oferta pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK EKIPY REMONTOWO-BUDOWLANEJ

Zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, PFU oraz dokumentacji technicznej),
  • sporządzanie kalkulacji ofertowej i kalkulacji roboczych (kosztorysy ofertowe uproszczone i szczegółowe w  programie np.: Kobra, Norma),
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót,
  • opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentacje projektową oraz optymalizacje rozwiązań technicznych,
  • analiza i porównywanie ofert podwykonawczych oraz dostawczych, uczestnictwo w negocjacjach cenowych,
  • bieżący monitoring kosztów na prowadzonych kontraktach, i ich raportowanie do przełożonego,
  • czynne uczestnictwo w fazie projektowej, poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • wspomaganie kierownictwa prowadzonych budów w zakresie opracowywania kosztorysów, w tym w  oparciu o normy i nakłady np.: KNR
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – kierunek budownictwo lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu,
  • znajomość przepisów prawa dotyczących procesu budowlanego (projekt budowlany, uzyskanie zgody na prowadzenie robót, pozwolenie na użytkowanie),
  • biegła znajomość MS Office, MS Project, AutoCad,
  • dobra znajomość programu kosztorysowania,
  • umiejętność kosztorysowania robót w oparciu o normy i nakłady (Kobra, Norma),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność, dokładność,
  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego e-mail na adres: kadry@pumnowe.pl do dnia 15 lutego 2023 roku.